شرایط گارانتی هارد دیسک

لطفا درصورتی که هارد شما به مشکل خورده است و قصد ارسال آن را به گارانتی سازگار را دارید باید داخل ضربه گیر بسته بندی کنید.

موارد خاص که موجب نقص گارانتی هارد دیسک می گردد:

هرگونه تغیرات فیزیکی، دستکاری، آثار شکستگی، تغییر رنگ، پوسیدگی و سوختگی بر روی PCB موجب ابطال گارانتی می گردد.                                                                          هرگونه آثار آسیب فیزیکی مانند ضربه، شکستگی ، خمیدگی، فرورفتگی، زنگ زدگی، خراشیدگی بر روی بدنه و باز شدن پیچ ها موجب ابطال گارانتی می گردد.

شکستگی ، ترک یا تغییر فرم رابط برق و دیتا SATA و یا پورت USBعدم تطابق PCB با بدنه هارد و هر گونه خدشه به برچسب اصلی دستگاه و سایر برچسب ها و هلوگرامها، چسباندن برچسب و هلوگرام روی هارد و نوشتن روی هارد موجب ابطال گارانتی می گردد.

نکات تکمیلی ارایه خدمات:

  • برای دستگاه های خارج از گارانتی که توسط این مرکز و با دریافت هزینه تعمیر می شوند، مدت زمان گارانتی تعمیر برای قطعه تعویض شده، حداقل 6 ماه در نظر گرفته می شود.
  • در صورت اعلام کارخانه سازنده مبنی بر عیوب ذاتی دستگاه، این مرکز موظف به تعویض کالای مذکور در 3 ماه اول گارانتی می باشد.
  • در صورتیکه ایراد دستگاه یا قطعه تحت پوشش گارانتی طی 3 بار مراجعه متوالی توسط این واحد رفع نشده باشد، درصورت تایید کارشناسان مبنی بر پابرجا بودن همان ایراد، این مرکز ملزم به تعویض کالا می باشد.
  • پس از اتمام دوره گارانتی کالا، تا 5 سال خدمات پس از فروش بر روی کالا ارائه میشود.
  • مدت زمان تحویل کالا به مشتری، بین 1 تا 3 روز کاری است.
  • هزینه ارسال و دریافت گارانتی محصولات از شرکت به عهده خود مشتریان می باشد.
پاسخگوی سوالات فنی شما!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم