با توجه به شیوع کرونا و لزوم حفظ فاصله گذاری اجتماعی و در راستای حفظ سلامتی مشتریان و پرسنل ، برای جلوگیری از ازدحام در زمان شروع به کار شرکت ، از مشتریان محترم درخواست می گردد مشخصات خواسته شده را در فرم تعیین وقت مراجعه برای گارانتی و تعمیرات تکمیل نموده و منتظر تماس همکاران ما جهت اعلام زمان مراجعه بمانید

درباره گارانتی سازگار

امروزه توجه به كيفيت كالا از مهمترين وظايف شركت هاي توزيع كننده كالاست و خدمات پس از فروش ضامن حفظ اين كيفيت مي باشد . مجموعه سازگار با توجه به اهميت اين موضوع بر خدمات برتر براي خانواده مشتريان خود تاكيد دارد . در همين راستا شركت امتداد سازگار وظيفه دارد در اسرع وقت، با دقت و مشتري مداري كه لازمه كار خدماتي است به مشتريان خود پاسخگو باشد. شركت امتداد سازگار با داشتن بيش از 100 نفر از مهندسين و متخصصين مجرب آرامش مشتريان را سرلوحه كار خود قرار داده و مي كوشد همواره بهترين شركت خدمات رسان IT در ايران باشد. شركت امتداد مفتخر است به آگاهي برساند جهت رفاه حال مشتريان محترم ، روشهاي مختلفي را جهت پيگيري قطعه ارسالي فرا روي آنان قرار داده است.

اين روشها عبارتند از:

پي گيري از طريق اينترنت

اين شركت از سالها قبل، اطلاع رسانی را از طریق اینترنت آغاز نموده و نمایندگان و مشتريان گرامي می توانند با مراجعه به هریک ازWebsite هاي اعلام شده، از وضعيت قطعه تحويلي خود به خدمات اطلاع كسب نمايند. همچنين جهت رفاه حال نمايندگان User Name و Password براي هر يك از نمايندگان در نظر گرفته شده است تا با مراجعه به website بتوانند کلیه اطلاعات مورد نیاز خود در خصوص قطعات ارسالی و سایر اطلاعات از جمله صورتحساب مالی و شرح بستانکاری و بدهکاری خود را بصورتonline مشاهده نمايند. لذا بدين طريق هرگونه اشکال و یا اختلافی در کمتر از یک روز قابل کشف و پیگیری می باشد.

پي گيري از طريق تلفن گويا

مشتريان گرامي مي توانند با تماس با تلفن گويا چهاررقمی تهران 8701 بصورت 24 ساعته از وضعيت قطعه خود اطلاع كسب كنند.

پي گيري از طريق تماس مستقيم

همچنين مشتريان گرامي مي توانند در ساعات اداري طي تماس مستقيم با شماره تلفن هاي اعلام شده از وضعيت قطعه ارسالي اطلاع كسب كنند.

پي گيري از طريق اس ام اس

امكان جديدي كه شركت امتداد جهت رفاه حال مشتريان در نظر گرفته است ارسال SMS به محض آماده شدن قطعه ارسالي مي باشد .توسط اين سيستم به محض آماده شدن قطعه، يك SMS ارسال مي شود كه شامل اطلاعات زير مي باشد: - تعمير شدن يا نشدن قطعه - تعويض قطعه با قطعه جديد – اعلام هزينه تعمير در مواردي كه قطعه خارج از گارانتي باشد .